Helen Kirt

Olin üks nendest, kelle peas vasardas: „Elus peab olema midagi muud..“ Mul puudus julgus tunnistada,  et olen kõige selle, mis muudab mind õnnetuks ja jõuetuks kaasautor. Ma vältisin mõtlemist oma õnnele, unistustustele, elule. Usk oma jõuetusse hoidis mind kinni, lubamata mul midagigi muuta. 

Väga tihti ei leia me endas julgust midagi muuta ja me ei viitsi ka seda otsida. Sageli ei ole me ka andnud endale luba tunda. 

Minu sõnum sulle on, küsi endalt „Mida ma tunnen?“

„Sünnist saati on mind saatnud sund “SAADA PAREMAKS!” See polnud minu tahe, see oli mulle õpetatud. Täna sisemises tões tean, mitte “saada paremaks” vaid “KASVADA ISEENDAKS” on mu teekond! Selleks, kes ma tegelikult olen. Siiras tänutundes.“

Helen Kirt

Koolitus ja teenused

Isiklik areng ja töökogemus

  • Teraapiliste koolituste keskkonna Innermind asutaja ja  koolitaja. 
  • Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia
  • Hüpnoterapeut väljaõpe Teadlik Mina hüpnoteraapia erakool  tunnistuse nr V-141 (töövõtted ja omandatatud professionaalsed tehnikad vt siin: (here please guidence to block written with red) 
  • Mind-set coach, grupiterapeut 
  • Ärinõustamine
  • TMK Ingvar Villido I-III 
  • Practical Consciousness IV Teadvus 
  • Krija jooga Toomas Õunap õpilane alates: 2015

Iga mõte loob, seepärast ongi elu looming. Vaadates väljaspoole näed oma mõtteid asjades, olukordades ja inimestes enda elus. Õppides  vaatama sisemise silmaga võid aga näha, kuidas sa lood nii need asjad, olukorrad kui inimesed enda ümber.

 On väga raske kuulda oma sisemist häält, kui me ei anna sellele ruumi, usaldust ja kannatlikkust, mida see väärib.

Silmadega vaatlemisel lõpeb kuskil füüsiline võime ära, siis tulebki lülituda ümber sisevaatlusele. Seepärast paelub mind kõik, mis on seotud teadvuse muudatustega. Kuulata mida sa ei „kuule“, vaadata, mida sa ei „näe“ – mida sa veel hing ihkad…

Transpersonaalse nõustaja-praktikuna alustasin oma teekonda 07.04.2017. 

Need 5 aastat on olnud elumuutvad. Sel aastal jõustasin ka uue taotluse, et elan hingestatud elu. Niisiis jäidki suurärid seljataha ja alata sai uus valitud tee. Et aga sel teel on käänakud, kurvid, mahasõidud, sillad, väravad jpm sain muidugi teada alles teekonnal. Olgu tänatud iga kogemus, iga kohatud hing, iga „komistuskivi“, mis sillutas mulle teed siit edasi.

Uus pööre avardatud teadlikkuse suunas avanes 2018, kui kohtasin oma elutee õpetajaid: Toomas Õunap, Anneli Kilic, Ingvar Villido. 

Teadliku Muutuse Kunst on tõesti kunst, mille omandamine avardab tohutult elu siin ja sealpool teed.

Siiras tänutundes, Helen

Teraapiaseansid ja hinnad

Sissejuhatuslik esmaseanss 2.5h: 185.00 eur

Nõustamise seanss  zoom keskkonnas 1h: 85 eur

Nõustamise seanss 1.5h: 110 eur

Nõustamise seanss kontaktkohtumisel 1h: 85 eur

Nõustamise seanss kontaktkohtumisel 1.5h: 110 eur

Grupiteraapia 280 eur/h

3-ne seeriaseanss zoom keskkonnas:  3 x 1,5h 150.00 eur

3-ne seeriaseanss zoom kontaktkohtumisel: 3 x 1,5h 180.00 eur

* Soovituslik esmaseanss: põhjalik ülevaatlik sissevaade, leidmaks põhiseosed praeguse olukorra ja sündmustiku põhjustajana. Reaalsusvaate leidmine olukorra tasakaalustamiseks. 

*3-ne seeraiseanss on nõustamis-/teraapiaseanss, millel kohtume järjestikku kolmel korral. 

Ühe tervikuna jõuame selgusele käesolevast olukorrast, võimalikest lahenditest, soovikohastest lahendustest, reaalsusvõimalustest. 

Oma töös lähtun erakordsest lihtsusest ja empaatiavõimest, mille läbi kutsun sind uuele sisevaatele. Õppides kasutama oma emotsioone, empaativõimet, intuitsiooni ja inspiratsiooni hirmu ja /või negatiivi asemel muudad mitte ainult enda vaid ka oma lähedaste elu.

Kontaktid

Telefon

+372 55694247

Email

kirthelen@gmail.com

299150512_1290898081703925_7104039337607121002_n