INNERMIND TERAAPILINE VEEBIKOOLITUS

„9 KOHTUMIST ISEENDAGA“

Miks osaleda?

Meil kõigil on 2 versiooni endast. Üks neist on identiteet, mida endas kannad ja millega rolle etendad, enamasti teiste jaoks. See on lihtsalt väline kest. Rollid, millega sa püüad suhestuda välismaailma. Rollid, kellena sa teistele näida tahad. 

Aga kas see oled sina? 

Vastates sa mõistad, et on ka teine versioon sinust. 

See on see inimene, kes sa salajas olla ihkad. 

See on sinu algolemus. See on see inimene, kellel on edasiviiv visioon ja ettekujutus, millisena sa oma elu elada soovid. See on keegi kes mõistab, et tee leidmiseks soovitud kohani, pean muutma oma sisemaailma suhtumist. 

Tee leidmine ei seisne kiires edasi liikumises, pigem on see usaldus ja teadmine, et liigun õiges suunas, õigel rajal. 

Meil on vaja tunda, et meid toetatakse ja nii saab isiklikust kompassist eksimatu teejuht. Kõiges milles astud kannab endas arengut selleks, kelleks sa saama pead. 

Kui sa leiad enda algolemuse ja hakkad selle järgi elama tõmbad ligi mitte ainult unistuse elu vaid kogu universumi harmoonia. 

Innermind kogukond ning kogukonnas tekkiv usaldus on tee leidmine soovitud kohani.

Veebikooli saad registreeruda VAID KORRA AASTAS! 
PROGRAMM ALGAB 10.10.2024.
Iga kuu avaneb uus teema, üks osa tervikust.
Mugavalt, kiirelt, taasesitatavalt

Kui tunned, et vajad muutust, soovid olla südamest õnnelik, edukas ja julge, siis see koolitus on Sulle!

Sa taastad mitte ainult ununenud olemasoleva vaid sa äratad oma väe, oma sisemised ressursid ja avad uued aarded oma elus.

Kõik sinu tänased olukorrad on minevikus tehtud otsuste tulemus. Kujutad sa ette, et sa oled 5 aasta pärast täpselt samas kohas oma elus ja midagi ei ole muutunud? 

Muutus algab sinust endast ja sinu täna tehtud otsused määravad sinu tuleviku. 

Võib-olla on su elus kõik hästi, kuid sind saadab mingi sisemine rahutus, mis kord tõstab pead ja siis jälle vaibub. Sinu sisemine kompass justkui kaotaks vahepeal töövõime ja ei tea kuhu suunas osutada. Me otsime oma aarete kaarti kõikjalt väljast, teadmata et see peitub meis eneses. 

Sinu alateadlik muster on varjutanud sinu algolemuse. Sinu kompass on rikkis, sinu kaart on tuhmunud ja sa tiirled labürindis leidmata väljapääsu. Ja nii elu juhib sind korduvalt samasse mustrisse, samasse labürinti. Sa vajad väljapääsu! 

Kujuta ette, et sinu sisemine kompass juhib sind eksimatult sinu sisemiste aareteni. Nendeni, mis peituvad sinus ja ootavad avastamist ja avamist. 

Nendeni, mis tekitaksid sinus rahulolu ja õnnetunnet. 

Astu esimene samm labürindist välja. Sa ei pea seda tegema üksi, toetatud keskkond püsivate muutuste loomiseks ootab sind. 

MUUTUSED EI OLE VALULIKUD VAID VASTUPANU NENDELE!

Meiega liitudes oled sa ümbritsetud toetuse ja tiimiga kellega koos kasvada ja muutuda.

9 sammu kohtumisel iseendaga on:

Play Video

Kuidas juhtida mõtteid ja taastada mõtete kontroll?
Millised on juhitud ja juhtimata otsused?
Mis on kollektiivne alateadvus?
Kuidas kasutada eristamisvõimet?
Kohaoluselgus ja tasakaal

Takistususkumused
Fookuse selgus ja produktiivsus
Eesmärgi seadmine
Tegutsemise põhimõtted
Enesehäälestamine muutusteks

Mis on emotsionaalne vägivald, sisemine võitlus ja piirid?
Emotsioonide tuvastamise printsiibid
Emotsionaalne enesehinnang
Reaktsioon või vastus?

Füüsiline keha, kui SINU tööriist ja sõiduvahend.
Suhtumine ja kaalukus füüsilise keha korrasolekusse.
Teadvelolek – Mindfulness
Hing, kui inimese loomus
Mina tervikpilt

Vanemate ja suguvõsa mustrite saladused
Uskumuste jõud, juurpõhjused ja kuuluvusseadus
Lojaalsusmustrid, köidikud ja mugavustsoonid
Õpitud mõjutused
Elualused ja valeperemehed

Emotsionaalne eneseväljendamine
Sõnumid lapsepõlvest
Eneseväärikus
Sisemine laps
Loomingulisus, loovus ja täispotentsiaal

Vanemate mõjud partnersuhetes
Võimuvõitlus paarisuhetes
Partner kui peegel
Seksuaalsed mõjutused
Lahutatud ja lõpetamata suhted
Õnnelik ja terve suhe

Edukuse hirmud
Piiravad uskumused
Kadedusvõitlus ja puudusetasand
Karjääri ristmik ja ettevõtlik mina
Raha sõnum minu elus

Muutusteadvuse integreerimine
Tegelikkuse tervendav jõud
Unikaalne mina
Elusiht ja usaldus
Minu sisetunde jäljed

MIS SIND TAGASI HOIAB?

Saa teada, kes sa tegelikult oled. Leia oma hääl.

Sisetunde jälgedes juhib Sinu süda, Sinu talent ja unikaalsus. Sina juhid, mitte ei järgne.

Veebikoolituse läbiviijad
KairiHelen_106 (1)
Helen Kirt

Asutaja, mindset coach, hüpnoterapeut

„Sünnist saati on mind saatnud sund “SAADA PAREMAKS!” See polnud minu tahe, see oli mulle õpetatud. Täna sisemises tões tean, mitte “saada paremaks” vaid “KASVADA ISEENDAKS” on mu teekond! Selleks, kes ma tegelikult olen. Siiras tänutundes.“

Kairi Kuusma

Asutaja, kehapsühhoterapeut, konstellöör

„Terve maailm on meile peegliks. Kuid kõige suurem julgus on ise sellesse peeglisse vaadata . Peegel ei vali kunagi, kes temasse vaatab. Peegel ei kurvasta, kui Sa lähed ära, ei jää järele vaatama. Kui läinud, siis läinud. Ei jää otsima pilguga, ei jää ootama hetke. Nii ka elus. Võta vastu peegeldus ja lase minna.„

Robert Randma

Kehapsühhoterapeut

Elutõena nendib Robert, et “Enese eest keegi ära ei jookse ja iga väljenduse, hoiaku või seisundi taga on alati lugu, mis selleni tõi. Selle loo mõistmine aitab meil avada südant kogetule või nähtule.”

Toomas Õunap

Joogaõpetaja

“Minu elu tõde – inspireerin inimesi vaatlema, avastama, teadasaama ja kasutama neid teadlikuse omadusi ning avastama,  kuidas sinust saab sinu elu peremees.”

Eeva-Liisa Vahtra

Tervendaja

“Minu elu tõde – elu ja inimeksistents on piiritu ressursside ja võimaluste Kosmos enda avastamiseks, loomiseks, kasvuks ja tervenemiseks.”

Belliisi Seenemaa

Kunstiterapeut

Belliisi on võrratu kunstnik, sealhulgas elukunstnik. Mängleva kergusega, kohalolu puudutusega avab Belliisi inimeste südamed. Otsekohene, eelarvamuste vaba, avatud, voolav ja pisut „teistmoodi“, mis teebki Belliisist unikaalse hingehoidja.

Sirle Truuts

Ettevõtja

Sirle Truuts on ettevõtja, naisinvestor ja koolitusettevõtte Ettevõtluskoolitused OÜ omanik. Sirle on olnud ettevõtja 2008. aastast, kus majanduskriisi tingimustes oli sunnitud leidma uusi sissetuleku allikaid tänu keerulisele rahalisele olukorrale elus. Seega hakkas ta ettevõtjaks, muutes oma teadmised sissetulekuks. Tänaseks on ta koolitusel osalenud üle 500 inimese, kellest paljudest on saanud ka ettevõtjad. Lisaks koostab ta äriplaane, aidates klientidel taotleda oma äriideele toetusi, laene või investorite kapitali. Covid-19 tervisekriisis on ta suurendanud oma ettevõtte tulusid üle 100% ja loonud endale asukohavaba äri.

Epp Kärsin

Koolitaja

Elutõe lause: “Jääda iseendale kindlaks, iseenda armastamisest ja edu saavutamisest läbi märkide lugemise, sisetunde, armastuse ning usalduse. Elu on elamiseks ja armastus annab meile tiivad!”

Jure Yoram Biechonski

hüpnotisöör

“Minu elu on antud mulle kui kingitus. Ma ei ole kingituse omanik, ma olen kingituse kandja – hoidja. Minu elu tõde on kanda ja anda kingitus edasi teistele.”

Programm koosneb:

Selles programmi osas avaneb Sinu iganädalane video vastavalt mooduli teemale. Video on järelvaadatav Sulle sobival ajal.

See on Sinu töövahend, mis aitab Sul liikuda ühest nädalast teise. Samm sammult. Toetatult.
Iga tulemus vajab treenimist, soovitavalt igapäevaselt. Teadaolevalt peitub edu just järjepidevuses. Ära muretse, jagame Sulle treenimisnippe nii töölehtedes, kui videotes ja ka kuuldesalvestistes, ikka Sinu edu nimel.

Inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid jagavad oma kogemustest külalisosalejad.

1 x kuus LIVE CHAT grupikohtumine teemade käsitlemiseks 

See on FB suletud toetusgrupp, kuhu kuuluvad ainult Innermind grupi liikmed. Siin saad küsida jooksvalt nõu, püstitada teemasid ja jagada inspiratsiooni.

Supervisiooni kohtumine toimub 2 korda kuus. Selles toetatud kogukonnas töötame läbi tõusetuvaid sisemisi takistusi, valupunkte, vastuseisu. Jagame toetatust ja mõistmist ning aru saamist, mis on alguseks transformatsioonile.

Osalejate tagasiside

Miks inimesed armastavad Innermindi

Miks valida Innermind?

“Olles kuulnud taskuhäälingu vahendusel Innermindi koolitajaid, Kairit ja Helenit, jagamas oma kogemusi, kasvamisi ning tänaseks valitud teid, tekitas see minus huvi nende poolt läbiviidavate koolituste vastu..

Nad valdavad erinevaid teraapiavorme ning koos täiendavad üksteist. See avaldus ka läbitud 9-sammulise koolituse vältel, kus vestlusringides oli suunajaks kaks erinevat terapeuti korraga, mõnel korral isegi rohkem. Ehe näide sellest kuidas 1+1 on rohkem kui 2. Samal põhjusel meeldis mulle läbitud enesearengu teekond (kursus), kuna teemad olid erinevad, kuid samas üksteist toetavad ja täiendavad. Olen varasemalt läbinud TMK kursused, õppinud tundma sisemise lapse muresid terapeudi juures, uurinud suguvõsa ajalugu eesmärgil, kuidas see mind ennast mõjutada võib, õppinud visioniseerimist, eesmärgistamist, positiivsust, lahendustele keskendusmist coachinguga üle aasta, omandanud kogemusi Hiina meditsiinist, mis on õpetanud oma keha ja meelt rohkem tundma ja kuulama, kuid 9-sammulises Innermindi programmis leidsin need temaatikad siduvalt ühe juhitud kursusena. Lisaks on suure väärtusega nö grupi mõju, kus inimesed tulevad erinevate ootustega, erinevatest maailma paikadest, erinevate kogemuste ja muredega ning enda kogemusi jagades kasvavad sageli märkamatult. Olen tänulik selle koguemuse eest ning kasutan saadud teadmisi edasisel arengul, sest see on alles algus.”

Eva-Mari Luts, Innermind II lend

Innermind kursusest:

“See kursus on kui hingepeegelduste kaleidoskoop – julgedes iseenda sisse vaadata, hakkavad värvilised sähvatused ja peegeldused ilmuma. Kõik on pidevas muutumises, samas tead, et oled sel teekonnal hoitud ja neis muutustes on oma korrastatus..

Kõik turvaliselt omal kohal. Mõnd värvikildu ei kohta enam iial uuesti, aga mõni teine tuleb uuesti ja uuesti nähtavale, kuniks kõik saab omaks ja armsaks, kuni oled vaba ja loomulikult kulgev. Innermind´is õpid isendasse vaatama ja kõigega rahu tegema. Võimalik, et sinu olemasolu ja maine kulgemine saab isegi uue dimensiooni sügavuse. Kaotada ei ole midagi, ainult võita ja edasi minna. Soovin teile palju jõudu ja armastust!”

Maarja Sarv

Osalemine:

korraga tasumiseks

750€

SOODUSHIND

kuutasu

9 x 99€

(hind kokku 891.00)

Järgne meile!