SEMINARIST

 • Kuhu ma oma teraapia kliendiga pikemas perspektiivis liigun?
 • Mis teen siis, kui kõik mu teraapiavõtted on juba ära kasutatud ja ma ei oska enam kuhugi edasi minna?
 • Miks mu teraapia kliendid jäävad mu juurde käima vaid 10+ korraks?
 • Mis saab siis, kui teraapiakliendi esitletavad probleemid ja alusprobleem näivad olevat läbi töötatud, kuid olemuslik rahulolematus jätkub?
 • Kuidas anda teraapiakliendile uus struktuurne suund ja sisemine toetussüsteem ning kuhu see ankurdada?

Kas ma oskan neid küsimusi vastata oma teraapiaklientide kontekstis?
Kas ma oskan neid küsimusi vastata oma elu kontekstis?

Oma teel on hetki, kus intuitsioon on nii tasane, et seda ei oska ära tunda. On ka hetki, kus teraapia tee on viinud platoole, kus näib näiliselt turvaline, kuid põhja ei näi paistvat ega jalg sinna ulatuvat.

 

Ühel hetkel jõuab minevik nii sügavale, et sõnu enam pole, vaid reaktsioonid – kuidas ma käsitlen seda olukorda oma teraapiakliendi tarvis siis? Kuidas ma käsitlen seda enese tarvis?

 

Neil ja muudel hetkedel on abi struktuurist. Struktuur kannab Sind läbi ka nendest pimedatest kohtadest, kus midagi näiliselt pole või kus kuhugi ei ulatu. Struktuur teeb sust oma ala professionaali, annab Sulle võime maandatult usaldada ka siis, kui silm veel ei näe.

 

Sellel seminaril õpid:

 • Praktiliselt liikuma mööda omandatud struktuure.
 • Näed päriselus, kuidas kehapsühhoteraapia analüütilised struktuurid inimkogemusse rakenduvad ja eluks saavad.
 • Omandad praktilised võtted ja võimekkuse näha suuremat terapeutilist pilti, mida oma ellu ja töösse tuua.

See seminar on investeering Sinusse endasse, kuid ka Sinu töö tulemuslikkusesse ja jätkusuutlikkusse. Seeläbi saab seminaril õpitu loodetavasti Sinu igapäeva töö osaks ja muudab Sind professionaalsemaks ja enesekindlamaks. Mis kõige olulisem, tõuseb Sinu töö kvaliteet ning loomingulisus, mis on maandatud teoreetilises raamistikus.

 

Seminari oluliseks osaks on demonstratsioonid, loomingulisus kehapsühhoterapeutiliste simulatsioonide konstrueerimisel, personaalsed tööd ja töö gruppides ning paarides. Seminari käigus õpid terapeutilisi võtteid ja teraapiat nägema struktuurse lähenemisena, mille raamistikus avaneb tunneteküllane loomingulisus oma olemuslikus eheduses.

 

Sul avaneb võimalus tuua uus tase kogemuslikkusest teraapiaruumi ja seada teraapia protsessile pikemaid eesmärke, mis aitavad inimesega töötada turvaliselt ning kestvalt toetudes kehapsühhoteraapia teadmistele. Oskuslik navigeerimine selles aitab Sul tunda end kindlamana terapeudi rollis ning aitab muuhulgas inimese tuua samm sammult lähemale olevikku, kus minevik ei pakitse ja tulevik avaneb maandatud kohast.

 

Loodetavasti on seminar Sinu jaoks ka inspireeriv ning kutsub veelgi süvenenumalt õppima Sulle huvi pakkuvat ala. 

 

Seminarilt saad hulganisti terapeutilisi võtteid, mis Sinu tööd valdkonnas kindlasti rikastavad. Seminaril osalejatel on võimalik end ka registreerida aastapikkusele online õppele Robertiga. Uus kursus saab alguse septembris 2023 ja kestab iganädalaselt Zoomi vahendusel mai lõpuni 2023. Roberti aastapikkune online kursus täitub väga kiirelt, seega kui soovid kohta saada järgmise aasta kursusel, soovitame registreerida juba praegu.

 

Kehapsühhoteraapia võtted ja simulatsioonid on jätkuseminar neile, kes on huvitatud terapeudi tööst ja on läbinud vähemalt ühe allpoolmainitud kursustest:

 1.  Teinud läbi seminari “Sissejuhatus kehapsühhoteraapiasse”;
 2. On Robertiga aastapikkuses iganädalases online õppes;
 3. Lõpetanud Siegmar Gerkeni 3-aastase väljaõppeprogrammi;

Selle seminariga läheme pea ees kehapsühhoteraapia võtete ja simulatsioonide maailma. Seminari alguses tutvustame väga lühidalt üle karakteroloogia ja sealt edasi toome üles lapsepõlvest materjali, millega ülejäänud seminari vältel töötame. Kasulik on omada baasteadmisi terapeutilisest konfrontatsioonist, osadeteraapiast ning omada valmisolekut ka füüsilise puudutusega kaasnevaks terapeutiliseks tööks. Seminaril on kutsutud osalema nii terapeudiks õppijad, kuid ka enesearengu teed käijad eeldusel, et vähemalt üks ülaltoodud osalemistingimustest on täidetud.

TOIMUMISAEG

Aeg: 12.-13.11.22

OSALEMINE

Osalemistasu:

Registreerumisel ja tasumisel enne 4.11.22: 290 EUR

Registreerumisel ja tasumisel alates 5.11.22: 370 EUR

Koht seminaril on tagatud, kui oled registreerunud ja arve tasunud.

KOHTADE TÄITUVUS VÄGA KIIRE, LIITU KOHE!

Tühistamine:

Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palume anda sellest kindlasti teada e-posti aadressil info@innermind.ee

Teavitades oma mitte osalemisest vähemalt 15 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest või tühistame veel tasumata arve.

Osalemisest loobumisel 7-14 päeva enne üritust, kuulub tasumisele 50% arvest.

Osalemisest mitte teatamisel osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Koolituse/töötoa ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses või sõlmitakse kokkulepe uue koolituse toimumise kuupäeva osas.

Seminaril osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni ürituste alguseni.

Info ja küsimused:

info@innermind.ee

Kairi Kuusma +372 5069 630

Saada enda osalemissoov läbi alloleva kontaktivormi.