Online koolitus

Konstellatsioon

Kuidas mõjutab meid suguvõsa süsteem?

Olema ühenduses oma suguvõsaga läbi vereliini ja läbi süsteemi. Paljud meie elus toimuv on sellega seotud. Me oleme alateadlikult oma suguvõsale lojaalsed ja toimime selliselt, et süsteem jääks. See tähendab, et iga suguvõsa liige annab oma panuse, et midagi suguvõsas tasakaalustada. Me satume mustritesse ja erinevatesse reaktsioonidesse, mis on saanud alguse juba enne meid. Selleks, et sealt välja liikuda on vaja näha ja tunda. Ja seda aitab konstellatisooni teraapia. Läbi selle tuleb nähtavale nähtamatu ja tuuakse välja läbi elamata.

Kontakt endaga on teekond!

Sellel koolitusel saad teada, mis on konstellatsiooni alused ja kuidas leida endas pinge kohti ning kuidas valida endale sobivat teraapia vormi. Läbi oma perekonna ja isikliku süsteemi jõuad lähemale teadlikkusele sellest, kuhu läheb tegelikult sinu tähelepanu ja ressurss. Kõik see ei lase meil elada OMA ELU.

Sellel teekonnal saad osa:

Liigume läbi järgmiste teemade:

Liigume läbi teooria ja praktika:

Osalemine:

Parima tulemuse saavutamiseks on Sul vaja võtta HETK ISEENDALE.

Innermind „Konstellatsioon ehk Süsteemne meetod“ koolitus on Sinu abimees.

Kui sa tunned, et soovid endas muutust, siis võta hetk ja loo see muutus!

Sinu teekond algab osa saamisest ja tundmisest:

Koolituse hind 88.00€ on investeering, mis toob sind lähemale oma süsteemile.

Soodushind Sulle 48.00€

Soovime sulle mõnusat teekonda!

Koolituse läbiviija

Kairi Kuusmaa

Professionaalne kogemustega väljaõppinud perekonstellöör, kehapsühhoterapeut, hüpnoterapeut, hingamisterapeut, transpersonaalne nõustaja, Innermind OÜ koolituskeskkonna asutaja ja podcast “Kui seinad räägiskid” häälekandja.

Olen õppinud pere- ja ärikonstellatsiooni. Läbi enda ja oma klientide näen, kui palju me oleme ja toimime oma perekonna ja suguvõsa mõjul. Ainult nähes ja tundes seda, saame alles luua muutuse. Lojaalus on suur jõud. Meis on vahel nii palju vastupanu ja alles mõistes millele ja kellele on see vastupanu suunatud, saame lõdvestuda ja rahuneda. Minu suurim soov on, et me kõik saame seda teha. Tundsin, et soovin seda Sinuga jagada.

Minu kohta rohkem infot leiad siit: www.innermind.ee/kairikuusma