ENESEARENGU VEEBIKOOLITUS

“Kes Sa tegelikult oled?”

9 kohtumist iseendaga

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juba 9 KOHTUMISEGA on Sul võimalik 

✔ Parendada oma elukvaliteeti 

✔ Usaldada ja väärtustada ennast rohkem

✔ Tunda ära oma alateadlikud baasmustrid

✔ Tõsta ja hoida enesehinnangut

✔ Lugeda oma keha sõnumeid ja luua kohalolu

✔ Juhtida oma mõtteid ja emotsioone

✔ Orienteeruda suhtemustrites

✔ Eesmärgistatult tegutseda

✔ Luua psühholoogilist finantsvabadust

 

Kujutad Sa ette, et Sa oled 5 aasta pärast täpselt samas kohas oma elus ja midagi ei ole muutunud?

 

Võib-olla on Su elus kõik hästi, kuid Sind saadab mingi sisemine rahutus, mis kord tõstab pead ja siis jälle vaibub. Sinu sisemine kompass justkui kaotaks vahepeal töövõime ja ei tea kuhu suunas osutada. Me otsime oma aarete kaarti kõikjalt väljast, teadmata et see peitub meis eneses. 

Kujuta ette, et Sinu sisemine kompass juhib Sind eksimatult Sinu sisemiste aareteni. Nendeni, mis peituvad Sinus ja ootavad avastamist ja avamist. Nendeni, mis tekitaksid Sinus rahulolu ja õnnetunnet. 

Kõik Sinu tänased olukorrad on minevikus tehtud otsuste tulemus.

Muutus algab Sinust endast ja Sinu täna tehtud otsused määravad Sinu tuleviku.

Sa taastad mitte ainult unustusse vajunud olemasoleva jõu vaid Sa äratad kogu oma potentsiaali, kõik oma sisemised ressursid ja avad uued aarded oma elus.

 

*Raha tagasi garantii 14 päeva

Programm koosneb:

✔️ Iganädalane video juhendõpe
✔️ Iganädalased töölehed või praktilised harjutused
✔️ Külaliskohtumised live-chatis
✔️ Küsimuste vastuste voor
✔️ Toetusgrupp
✔️ Igakuine supervisioon kohtumine

Külalisesinejad

Elutõe lause: "Jääda iseendale kindlaks, iseenda armastamisest ja edu saavutamisest läbi märkide lugemise, sisetunde, armastuse ning usalduse. Elu on elamiseks ja armastus annab meile tiivad!"
EPP KÄRSIN
Koolitaja
"Minu elu tõde – elu ja inimeksistents on piiritu ressursside ja võimaluste Kosmos enda avastamiseks, loomiseks, kasvuks ja tervenemiseks."
EEVA-LIISA VAHTRA
Tervendaja ja enesearengu õpetaja
"Minu elu tõde - inspireerin inimesi vaatlema, avastama, teadasaama ja kasutama neid teadlikuse omadusi ning avastama, kuidas sinust saab sinu elu peremees."
TOOMAS ÕUNAP
Joogaõpetaja ja koolitaja
"Minu elu on antud mulle kui kingitus. Ma ei ole kingituse omanik, ma olen kingituse kandja – hoidja. Minu elu tõde on kanda ja anda kingitus edasi teistele."
JURE YORAM BIECHONSKI
Hüpnotisöör
Elutõena nendib Robert, et "Enese eest keegi ära ei jookse ja iga väljenduse, hoiaku või seisundi taga on alati lugu, mis selleni tõi. Selle loo mõistmine aitab meil avada südant kogetule või nähtule."
ROBERT RANDMA
Kehapsühhoterapeut
Belliisi on võrratu kunstnik, sealhulgas elukunstnik. Mängleva kergusega, kohalolu puudutusega avab Belliisi inimeste südamed. Otsekohene, eelarvamuste vaba, avatud, voolav ja pisut „teistmoodi“, mis teebki Belliisist unikaalse hingehoidja.
BELLIISI SEENEMAA
Kunstiterapeut
Sirle on ettevõtja, naisinvestor ja koolitusettevõtte Ettevõtluskoolitused OÜ omanik. Sirle on olnud ettevõtja 2008. aastast, kus majanduskriisi tingimustes oli sunnitud leidma uusi sissetuleku allikaid tänu keerulisele rahalisele olukorrale elus. Seega hakkas ta ettevõtjaks, muutes oma teadmised sissetulekuks. Tänaseks on ta koolitusel osalenud üle 500 inimese, kellest paljudest on saanud ka ettevõtjad. Lisaks koostab ta äriplaane, aidates klientidel taotleda oma äriideele toetusi, laene või investorite kapitali. Covid-19 tervisekriisis on ta suurendanud oma ettevõtte tulusid üle 100% ja loonud endale asukohavaba äri.
SIRLE TRUUTS
Ettevõtja